Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 261

Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 20:04, 22 Wrz 2007 Temat postu: MISTRZOSTWA EUROPY

No i proszę, jest drugi mecz i Polki znowu wygrały Smile i o ile wczorajszy mecz był dobry i ciekawy, to dzisiejszy z przestojami, ale równie emocjonujący Smile Myślę, że Polki mają szanse na dobry wynik... nie chcę zapeszać, ale myslę o pewnym cennym kruszcu na z.... Razz ale ciii Razz Może historia lubi się powtarzać i Polacy nie zajęli dobrego miejsca a Polki... Very Happy to by było coś... ale ci... nie zapeszajmy Razz

Napiszę tylko, że powrót Gosi Glinki w bardzo dobrym stylu. Kończyła trudne piłki i wykazała się w obronie Smile I wogóle wejście Izy Bełcik dużo pomogło Smile
Najlepsza zawodniczka dzisiejszego spotkania? Według mnie Mariola Zenik Smile

pin1906

Posty: 279

PostWysłany: Sob 21:19, 22 Wrz 2007 Temat postu:

no dzisiaj Gosia super weszła w mecz. Mam nadzieję ze Złotka będą grały lepiej z meczu na mecz Smile

Hihi:)

Mecz z Bułgaria Świetny choć nie powiem bałam się w końcówce ale nasze panie pokazały na co je staćVery Happy
Jeszcze ten tekst Dembowskiego po ataku Bułgarek ,, Trochę nam Mariole uszkodziła" rozwalił mnie:D

tireur

Posty: 261

PostWysłany: Pon 15:41, 24 Wrz 2007 Temat postu:

Paula swietny wierszyk oddający mecz z Czeszkami Smile

Ja sobie tak myślę, że ten wczorajszy mecz był owszem, zły, nierówny, szwankowało przyjęcie, ale mimo wszytsko był fantastyczny... W tie breaku wyciągnąć z 9:13 na 15:13 to jest mistrzostwo świata. Spóźniłam się na imprezę przez ten mecz Razz normalnie nie mogłam oderwać się od telewizora aż do ostatniej piłki Very Happy Bułgarki to chyba popadną w kompleks Polek Razz niczym Bułgarzy Razz ach... cóż za emocje Smile

pin1906

Posty: 279

PostWysłany: Wto 21:08, 25 Wrz 2007 Temat postu:

Świetny mecz za nami Polska Serbia 3:0 popis serwów Skowronka, Poświecenie Leny... ale skoro ona gra tak jak jest chora to niech się kuruje i niech będzie najlepiej blokującą tych mistrzostw:)

PostWysłany: Wto 21:40, 25 Wrz 2007 Temat postu:

No tak. Niestety nie mogę wypowiedzieć sie na temat całego meczu, bo go po prostu nie widziałam. Jedynie ogladnęłam sobie pierwszy set w poczekalni u dentysty ( to chyba od Najwyższego na osłodę mojego żywota Wink ) Pamiętam jedynie dobre zagrywki naszych dziewcząt i słabą postawę przeciwniczek, co mnie zadziwiło trochę. Moja radość z wygrania pierwszego seta nie trwała długo po tym jak usłyszałam swoje nazwisko... Crying or Very sad a potem to już się działo...
No i z nadzieją biegłam co sił w nogach, aby załapać się na końcówkę, a tu po meczu... Rolling Eyes Czyli co? Zwycięstwo z tych szybkich, łatwych, lekkich i przyjemnych?

tireur

Posty: 261

PostWysłany: Wto 22:50, 25 Wrz 2007 Temat postu:

I z tych pięknych efemme Smile w ostatnim secie koncert gry naszych dziewczyn. Wogóle ładny mecz im się udał Smile Moje serducho rośnie jak widze je w takiej formie. Oby tak dalej Smile

Porzeczkowa

Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 6

Skąd: z Krakowa

PostWysłany: Śro 16:03, 26 Wrz 2007 Temat postu:

Kilka miesięcy temu zapewne nikt nie przypuszczał, że będzie im szło tak dobrze. Sto razy bardziej wierzyliśmy w mężczyzn( Rolling Eyes ), a tu proszę - to właśnie nasze panie spisują się tak wspaniale. Mecz z Serbią to było istne przedstawienie, w którym główną rolę grały nasze siatkarki. Brawo!

tireur

Posty: 261

PostWysłany: Śro 21:30, 26 Wrz 2007 Temat postu:

No i szybkie 3:0 Smile i mamy półfinał Smile brawo Smile gra podobna jak wczoraj, ale momentami jeszcze lepsza, oby tak dalej Smile strefa medalowa otwarta Smile czyżby potrójne mistrzostwo? Tradycji musi stać się zadość Smile ale ciiii Razz nie zapeszajmy Wink

tireur

Posty: 261

PostWysłany: Czw 19:27, 27 Wrz 2007 Temat postu:

I cóż ja mam tu napisać? Pierwsze dwa sety kapitalne, trzeci dziewczyny trochę odpuściły, ale za to czwarty to już koncert gry naszych Złotek Smile ręce same składają się do oklasków Very HappyVery Happy Brawo dla Doroty Świeniewicz Smile weszła i wzięła w garść naszą drużynę Smile Nie mogę się nadziwić grze Mileny Sadurek, ona rozgrywa naprawdę wspaniałe zawody Wink oby tak dalej! Wogóle ta drużyna zaczyna przypominać kolektyw! Nareszcie, chce się powiedzieć Razz Powrót Gosi Glinki to był strzał w dziesiątkę, tak samo zresztą jak pojawienie się w kadrze Sadurek Smile

efemme.

Posty: 90

PostWysłany: Czw 20:31, 27 Wrz 2007 Temat postu:

Balsam dla moich zszarganych nerwów! Co one wyczyniają! Są niesamowite!!
Kolejne spotkanie z Serbią - bardzo się cieszę, że nie z Rosjankami. Oj bardzo.
No i poczynania Mileny Sadurek... Brawo, brawo!

PostWysłany: Nie 13:13, 30 Wrz 2007 Temat postu:

A ja dodam, że teraz Złotka mają szansę być brązowymi złotkami Wink i oby się sprawdziło Wink

PostWysłany: Nie 17:16, 30 Wrz 2007 Temat postu:

No cóż.... dziewczyny walczyły... ten trzeci set był dla nich katem... trochę brak wiary... Ale 4 set wspaniała walka... naprawdę. Chyba rację miała tsssunami, która napisała u siebie, że Polki przypominały jej Polaków z tegorocznej LŚ. Przegrana z Serbkami (jak Polacy z Brazylią), a później mimo walki, przegrana w meczu o 3 miejsce (jak w wypadku meczu z USA). Żal dziewczyn, ale myślę, że wiemy jedno: ta drużyna ma przyszłość. Bezsprzecznie mamy dobry sztab szkoleniowy i dobrą, scementowaną drużynę. Praca nad mentalnością i powinno być lepiej Smile to i tak duży sukces, ze nasze panie po problemach jakie miały doszły tak daleko Wink

Zielona

Posty: 43

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 18:46, 30 Wrz 2007 Temat postu:

tireur-AMEN:)
Nie chce sypać tutaj wywodami bo to byloby lanie wody.Wszystko juz zostalo napisane:)Powiem tylko-BRAWA DLA NASZYCH DZIEWCZYN!
przyjemnie bylo ogladac te wygrane spotkania.Wielki żal ogarniał pewnie wszystkich kibicow,kiedy pokazywali dzis zaplakane buźki złotek.Jestem pelna podziwu,że tak ladnie wyszly na prostą.I takie dodatkowe "moje" oklaski dla Dorotki Świeniewicz,mojej absolutnie ulubionej zawodniczki.